İkitelli - Başakşehir / İstanbul
Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00
Hemen Arayın : +90 (212) 671 01 49

AYFAR OTOMOTİV

İstanbul’un Silivri Bölgesi’nde 1993 yılında kurulmuş olup 1996 yılından bu yana Otomotiv Yan Sanayi sektöründe faaliyet gösteren AYFAR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. , toplam 25.000 m2’lik iki ayrı üretim tesislerinde Karayolları Taşıt Araç ve Gereçleri Aydınlatma Lambaları üretimi yapmaktadır.

Tüm üretim aşamalarının kendi bünyesinde gerçekleştiği Türkiye’deki ender üretim tesislerinden biri olan firmamızda Far, Far Camı, Stop-Sinyal-Sis Lamba ve çeşitli aydınlatma aksesuarları olmak üzere yılda 3 milyon adet parça üretim kapasitesine sahiptir. Üretimimizin %70’e yakın bir bölümü dünyanın çeşitli bölgelerindeki 50’ye yakın ülkeye ihrac edilmektedir.

Kurulduğu yıldan bu yana benimsediğimiz Kaliteli Ürün, Ekonomik, Uygun Fiyat ve İyi Hizmet anlayışı ve müşterilerimizden aldığımız güç ve güvenle, sektörümüzdeki son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte; yeni yatırımlar gerçekleştirerek ürün kalitemizi ve ürün çeşitlerimizi sürekli arttırarak müşterilerimizin talep ve isteklerine en uygun ve en hızlı üretmeyi kendimize önemli bir görev saymaktayız.

2001 yılında TÜV CERT tarafından ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesi ile belgelendirilmiş olan firmamız sektöründeki gerekli kalite belgelerini de en kısa zamanda tamamlayarak iç ve dış piyasa payını büyütmeyi ve çetin rekabet koşullarının yaşandığı günümüz dünya ticaretinde sürekli büyüyen bir pazar payına sahip olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz; Ürün ve hizmette kalite, süreklilik, ve güvenilirlik, kalıcı olmak ve artan rekabet ortamında büyüyen bir pazar payına sahip olmak, işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ve katmadeğeri yüksek ürünler üreterek dışa bağımlılığı azaltmak ve böylelikle ülke ekonomisine katkıda bulunmak; Toplam kalite yönetim sistemini firmamızın tüm kademelerine yerleştirmek ve sürdürmek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, yenilik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün portföyümüzü zenginleştirmek, ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek faaliyet gösterdiği alanda en iyisi olmaya ve ürettiği ürünleri bir dünya markası yapmaya çalışmaktır.

30 yıllık deneyim ve 1997 yılından bu yana sektörde gösterdigimiz, Müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet Asya Makina Otomotivin kurulma amacının öncelikli ilkesidir.
Hakkımızda
Asya Makina Otomotiv ©1997- 2019 | Asya Makina Otomotiv Tüm Hakları Saklıdır.

X