İkitelli - Başakşehir / İstanbul
Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00
Hemen Arayın : +90 (212) 671 01 49
Ana SayfaHakkımızda

Hakkımızda

Asya Makine Otomotiv, oto yedekparça ve aksesuarları ithalat ve ihracatı ve otomotiv aydınlatma sektöründeki üretici kimliği ile (AYFAR A.Ş.- FAR / MARS A.Ş. – STOP LAMBALARI ) 1997 senesinde kurulmuş ve aynı yıl Alman Siemens grubuna bağlı Osram A.G. firmasının Oto Lambaları Türkiye ana bayiliğini alarak yoluna devam etmiştir.Aynı zamanda firmamızın oto ampulleri üretitimi konusunda oldukça büyük tecrübeside bulunmaktadır.(1986 senesinde Işın oto ampulleri kurucu ortakları).

Asya Makina Otomotiv

Firmamızın merkez ofisi ve show-room’u, Türkiye ve İstanbul piyasasında ve hatta Balkan ve çevre ülker arasında halen önemli bir yere sahip,Sirkeci Eminönü’nde bulunmaktadır.Asya Makine Otomotiv ,Osram’ın dünya genelinde ki bayileri arasında, sadece oto ampulleri teşhiri ve satışını yapan bir show-room’a sahip tek bayisidir.

Firmamız, müşterilerine sunduğu hizmet anlayışındaki kurumsal yapısını, ürün konusundaki uzmanlığını ve satış konusundaki tecrübesini harmanlayarak ve yine aydınlatma sektöründe 100 yıldır kalitesini dünyaya benimsetmiş olan Osram’ıda yanına alarak Türkiye iç piyasasında Otomotiv yedek parça toptancı pazarına ve Üretici firmalara (OEM) Osram ürünlerinin satışını yapmaktadır.

In-Store Pickup
Buy your parts online and pick them up in-store in 30 minutes

Free Shipping Over $25
Receive free standard shipping on orders over $25 (US only).

Speed Perks
Spend $30, get $5 or spend $100, get $20 off your next purchase.

Free In-Store Services
Free battery installation, check engine light scanning

Oil & Battery Recycling
Recycle motor oil and gear oil at no charge. Gift card for returning

Store Locator
Use our store locator to find the closest store near you.

k
Satılan Ürün
%
Pazar Artışı
+
Personel
Markalar

İş Ortaklarımız

30 yıllık deneyim ve 1997 yılından bu yana sektörde gösterdigimiz, Müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet Asya Makina Otomotivin kurulma amacının öncelikli ilkesidir.
Hakkımızda
Asya Makina Otomotiv ©1997- 2019 | Asya Makina Otomotiv Tüm Hakları Saklıdır.

X